حوله حمام که به عنوان مانتو یا لباس مجلسی نیز شناخته می شود، یک حوله تن پوش صبا گشاد است که معمولاً در اطراف خانه پوشیده می شود. این روپوشی است که می توانید هنگام آماده شدن برای روز خود یا قبل از رفتن به رختخواب آن را بپوشید.

حوله معمولاً از مواد جاذب مانند پارچه تری ساخته می شود، به همین دلیل است که اغلب بعد از دوش گرفتن یا حمام پوشیده می شود.

الگوی لباس باید برای لباس مجلسی استفاده شود. با این الگوی دوست داشتنی می توانید این لباس مجلسی را در تمام طول سال بپوشید.

روپوش دارای تزئینات و کراوات های کنتراست به سبک کیمونویی مجلل است. تری پنبه ای نرم، وافل، مخمل، پشم گوسفند و حتی ترمه همگی انتخاب های خوبی برای ساخت یک حمام لوکس تر هستند.

حوله

RS جلو و عقب باید به صورت یکی به هم وصل شوند و آستین ها باید از وسط تا شوند تا لبه های خام تراز شوند.

ایده خوبی است که پارچه کنتراست را به انتهای مخالف آستین اول اضافه کنید تا طرح به نرمی در قسمت جلو اجرا شود.

می‌توانید آستین دوم را به همان روشی که برای طرف دیگر روپوش انجام می‌دهید، در جای خود بدوزید.

انواع مختلفی از پارچه‌ها وجود دارد که می‌توان از آنها برای حمام استفاده کرد، مانند پارچه‌های نخی، پارچه‌ای یا حتی ابریشم.

نوع پارچه ای که برای حمام استفاده می شود معمولاً به آب و هوا یا فصل بستگی دارد.

به عنوان مثال، یک حمام ساخته شده از پارچه تری برای استفاده در آب و هوای گرم مناسب تر است، در حالی که یک حمام ساخته شده از ابریشم برای استفاده در آب و هوای خنک تر مناسب تر است.

این پارچه ای است که در ساخت لباس استفاده می شود که مهم است. روپوش های امروزی در طیف گسترده ای از پارچه ها از جمله پنبه کلاسیک، ترمه و ابریشم موجود هستند.

انتخاب ماده ای که حس خوبی دارد، رطوبت را جذب می کند و وزن زیادی دارد باید با دقت انجام شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *